אודות

מי אני?

אני חמוטל לוין, בארבע השנים האחרונות כתבת הילדים של עיתון "טיים אאוט תל אביב", לפני כן כתבת, עורכת וחברת מערכת בכמה גופי תקשורת כתובים ומשודרים שכמה מהם ממשיכים לפעול למרבה הפלא למרות שנטשתי אותם. עורכת תרגום לספרי ילדים ונוער בכמה הוצאות מובילות, אימא לשניים וצרכנית תרבות נלהבת מתוקף כל הנאמר לעיל.

IMG_9155_small

בשנים האחרונות נתקלתי שוב ושוב בנושאים שרציתי להרחיב עליהם ומגבלות המקום של העיתון לא איפשרו לי לעשות את זה. "גם ילדים" נועד לספק לקוראים טעימה ממה שחדש ומעניין בתחומי תרבות וילדים וגם להעמיק קצת יותר בנושאים שמעניינים אותי, כמו גם הורים אחרים.

ומה המקום הזה?

אתר חדש שמתחיל בקטן ושואף לגדול ועדיין להישאר חמוד, מיועד להורים, לילדים ולאנשים שהם אף לא אחת משתי האפשרויות האלה ולמרות זאת מתעניינים בנושאים המדוברים. בעתיד יתארחו פה לעתים או בקביעות כותבים נוספים שיש להם מה לספר וחשוב לא פחות, כישרון הכתיבה הנחוץ כדי לעשות את זה.

למה "גם ילדים"?

ראשית, כי לא הצלחתי להתנגד להתחכמות המילולית הקטנה הזאת. ושנית, כי מלבד נושאים שנוגעים לילדים אני מקווה להרחיב אותו בעתיד לתחומים נוספים כדי ליצור חוויית קריאה מקיפה, צבעונית ונעימה ככל האפשר.

למי את חייבת דין וחשבון?

ובכן, לראשונה בחיי ככותבת – לאף אחד. "גם ילדים" יעסוק בנושאים שמעניינים אותי ובמינון שנראה לי נכון, בלי תכנים פרסומיים (אלה, אם יהיו, יסומנו בבירור) ובלי ציטוט טקסטים יחצניים. אחרי שנים ככותבת בגופי תקשורת שונים, אני מתכוונת להחיל את אותן אמות מידה אתיות גם באתר הזה.

משתתפים גם:
גליה אלוני-דגן, עיתונאית, עורכת תוכן ומתרגמת עצמאית, אמא לאייל (16) ולטל (7), מתגוררת בת"א.
פרופיל2